Struss Amplifiers

Firma STRUSS AMPLIFIERS to polski producent wzmacniaczy audio, który od ponad 20 lat zajmuje się konstruowaniem i produkcją wzmacniaczy klasy high-end. Główny konstruktor i założyciel firmy, zdobył bogate doświadczenie zawodowe podczas wieloletniej pracy w placówce Polskiej Akademii Nauk, gdzie zajmował się obróbką małych sygnałów. Obecnie zespół składa się z grona pasjonatów audio, którego głównym celem jest tworzenie wzmacniaczy dzięki którym zostają spełnione pragnienia i doznania najbardziej wymagających miłośników audio.

Referencje

Potwierdzeniem najwyższej jakości wzmacniaczy STRUSS są liczne wyróżnia otrzymane w prasie fachowej oraz szerokie grono w pełni zadowolonych klientów.

Unikalne rozwiązania

Wszystkie konstrukcje wzmacniaczy STRUSS serii R to koncepcja "dual mono". Użyte do budowy komponenty są szczytowymi osiągnięciami technologii. Unikalne rozwiązania sprawiają, że produkowane przez STRUSS AMPLIFIERS wzmacniacze, nie posiadają żadnych ze znanych dynamicznych zniekształceń i pozbawione są również efektu pamięci układowej.

Od manufaktury do produkcji przemysłowej

W roku 2011 firma STRUSS AMPLIFIERS zmieniła właściciela. Zaoowocowało to wieloma zmianami w dotychczasowym funkcjonowaniu firmy. Jedną z najważniejszych jest wdrożenie produkcji przemysłowej, co oznacza najwyższe standardy wykonania, a przede wszystkim pełną powtarzalność produkcyjną nowej generacji wzmacniaczy STRUSS serii R.


Wzmacniacz Struss R550
Wzmacniacz Struss R150
Wzmacniacz Struss Chopin
Wzmacniacz Struss M3

Wszelkie prawa do znaku towarowego, wzorów produktów i rozwiązań technicznych są zastrzeżone i chronione odpowiednimi patentami.
Publikacja materiałów zawartych na stronach Struss Amplifiers dopuszczona jest jedynie za zgodą właściciela.
Copyrights © Struss Amplifiers 2011    Design by Egon Olsen™ 2011